Kanceláře Praha 6

Pražské čtvrti jako Veleslavín, Vokovice, Dejvice nebo Střešovice odjakživa platily za příjemné místo k bydlení. Kromě toho zde sídlí také mnoho firem a úřadů, je zde výborná dopravní obslužnost a veškerá občanská vybavenost. Pokud hledáte nové kanceláře v Praze, neměla by Praha 6 uniknout vaší pozornosti.


Komplex nových kanceláří Praha-Dejvice

Kanceláře Dejvice

Čtvrť těsně přiléhající na severní část Hradčan, známá jako Dejvice, platí za „dobrou adresu“. Kromě skvělého místa k bydlení jsou Dejvice výborné pro umístění sídla firmy nebo kanceláří. Kanceláře v Dejvicích nejsou tak drahé, jako ty v centru, ale přitom mají téměř všechny jejich výhody a ještě mnohé navíc.

Jak už jsme řekli na začátku, pro kanceláře Dejvice mají několik významných předpokladů.

  • Dejvice jsou výborně dopravně obslužné MHD.
  • Cenově jsou kanceláře v Dejvicích přijatelnější, než ty v centru.
  • Z Dejvic se rychle napojíte na pražský okruh
  • Kanceláře v Dejvicích mají zvuk – je to dobrá adresa.

Kanceláře Praha 6 – Dejvice center

Jednou z nevýhod Dejvic je ale jejich hustá zastavěnost. Proto zde není výběr nových kanceláří tak pestrý, jako ve čtvrtích, kde se staví na zelené louce. Jednou z šancí na nové kanceláře v Praze 6 je projekt Dejvice center, který by měl do čtvrti přinést mnoho nových administrativních ploch.

Nové kanceláře Dejvice potřebují

Dejvice center vznikne na ploše téměř 103 000 m2 a naváže na architektonicky nedokončené Vítězné náměstí. Vedle toho, že zde Praha 6 získá kanceláře, zde budou také obchodní plochy, byty a budovy pro akademické využití.

Luxusní kanceláře Praha 6

Dejvice tak získají šanci k dalšímu rozletu. Přibudou zde atraktivní administrativní plochy, luxusní obchody, dostatečně dimenzovaná parkoviště a nadstandardní byty. Pokud jste už hledali nové kanceláře v Dejvicích, a nenašli, zjistěte si o projektu Dejvice center více. Podobná šance získat kanceláře v Praze 6 se už nemusí nikdy opakovat.