Kanceláře Praha 4

Pokud hledáte nové kanceláře v Praze, ale nechcete platit za předražené plochy v centru, směřujte svou pozornost více na jih. Kanceláře v Opatově mají totiž mnohem více výhod, než se na první pohled zdá. Nové kanceláře v obvodu Praha 4 navíc brzy dostanou injekci v podobě velkého developerského projektu. Jakého? To se dozvíte v tomto článku.


Nové kanceláře Praha-Opatov

Kanceláře Praha 4 – kanceláře Opatov

Městská čtvrť Opatov je kromě tisíců bytů sídlem mnoha firem a kanceláří. Lokalita na kraji metropole umožnila budovat v Opatově kanceláře a velké administrativní komplexy na zelené louce, a přinést tak do města kvalitu a zázemí, která není v centru z důvodu husté zástavby možná. V Opatově tak najdete velkoryse řešené kanceláře s veškerým zázemím a vybavením pro pohodlnou práci.

Proč kanceláře v Opatově?

Mohlo by se zdát, že Praha 4 není pro kanceláře vhodným místem. Je daleko od centra, není zde „přirozená“ zástavba, je prostě tak nějak na okraji. Opak je pravdou. Pro kanceláře je Praha 4 skvělým místem. Je zde nejen obrovský pohyb lidí díky nákupním centrům a nových bytů, ale také zde desítky tisíc obyvatel Prahy přímo bydlí. Opatov má také výbornou dopravní obslužnost městskou hromadnou dopravou a z kanceláří na Praze 4 jste téměř okamžitě na dálnici ven z Prahy.

Nové kanceláře Praha Opatov

Šancí získat lukrativní administrativní plochy je připravovaný projekt Opatov Park II. Praha 4 tím získá nový administrativní areál světové úrovně. Kanceláře zde budou s veškerým zázemím, flexibilní možnosti uspořádání a s dostatečnou kapacitou parkovacích míst. Pro nové kanceláře Opatov Park II bude samozřejmostí zabezpečení, vlastní recepce s turnikety i podzemní garáže.

Pokud hledáte pronájem kanceláří v Praze, určitě se na tento projekt podívejte podrobněji. Podobné kanceláře se v Praze nestaví každý rok a šance získat místo v novém luxusním komplexu za přiměřenou cenu je právě teď vysoká!