Optimálně řešené kanceláře pomáhají firmám s rozvojem

Optimálně řešené kanceláře pomáhají firmám s rozvojem

Moderní kanceláře dokáží zaměstnancům zpříjemnit práci a přispívají tak k lepším výkonům a celkové prosperitě firmy. Čas jsou peníze a firmy si nyní více než kdy jindy uvědomují, že optimální pracovní prostředí ušetří oboje. Nové kanceláře v Praze takové optimální pracovní prostředí nabízí na lukrativních adresách.

Aktuálním trendem jsou open space kanceláře, jelikož v těch uzavřených zaměstnanci zbytečně ztrácí čas během přesunů. V open space prostorech jsou ale všichni kolegové jsou na dosah a zvyšuje se tím efektivita práce.

Moderní kanceláře v Praze

Open space kanceláře ale musí být kvalitně vyřešeny, jinak může dojít k problémům s odvětráváním, hlukem a nedostatkem soukromí.

Nejlepší je proto zvolit pro svou firmu nové kanceláře v Praze od prověřeného developera, který má se stavbou podobných prostor zkušenosti.

Kanceláře v Praze 4 jsou zárukou kvality

Společnost Sekyra Group Real Estate stojí za úspěšným kancelářským projektem Opatov Park I, který se stal novým pracovištěm pro téměř 700 zaměstnanců. Kapacita objektu je zcela naplněná, můžete si však rezervovat kanceláře v novém projektu Opatov Park II.

Opatov Park II je ideální příležitostí pro přesunutí kanceláří na lukrativní adresu v Praze 4. Zájemcům nabízí 3 moderní kancelářské budovy třídy „A“, které jdou v případě zájmu i propojit. Vznikají tak téměř neomezené možnosti vertikálního i horizontálního členění.

Kancelářské prostory v projektu Opatov Park II navíc umožňují otevřené, dělené i kombinované uspořádání, takže se přizpůsobí potřebám každé firmy.

Každá z budov má samostatnou recepci s ostrahou a přístupy jsou řešeny pomocí turniketů s kartovým systémem. Obědovou pauzu mohou zaměstnanci strávit v kantýně nebo v zahradě.

Nastartujte svůj byznys v nových kancelářích v Praze 6

Další kancelářský projekt, kde máte jistotu skvělého zázemí pro své podnikání, je Dejvice Center v Praze 6. Na celkové ploše 103 000 metrů čtverečných se tu bude nacházet moderní akademický a komerční komplex.

Dvě z celkem pěti budov budou patřit rektorátu ČVUT a VŠCHT, zbytek je určen pro komerční, obchodní a bytové plochy.

Jedna z budov bude propojená s vestibulem stanice metra Dejvická a nové obchodní centrum v areálu zvýší občanskou vybavenost lokality.

<< Zobrazit všechny aktuality